De tweeter behuizing kan je met een puntig voorwerp uit de dashboard wippen .
De tweeter zit met 3 puntjes vast gesmolten , als je deze 3 puntjes met een Stanley mes los snijd kan je de originele tweeter uit de behuizing halen .
We hebben meerdere tweeters bekeken en onze keuze viel op de tweeters van Audio-System á 49,- euro de set .

Deze tweeters komen klank technisch het beste uit en is 1 van de weinige tweeters die netjes in de originele kapjes passen .
Voor de montage moet je de tweeter van Audio System uit de cups klikken en al of niet de beschermings gaas verwijderen .
Dan de tweeter van Audio System in het gat van de originele tweeterkap stoppen en vast zetten met een paar druppels (smelt)lijm .
De tweeters van Audio System worden geleverd met een filter die in hardheid te regelen is (zie rode lus links op de filter element)
Als je de rode lus doorknipt word de tweeter met 2 a 3 db verzwakt .
Deze filter moet je gebruiken en kan onder de dashboard worden weggewerkt .


