hier ben ik dan, ik zal mij eens even voorstellen:
zo als jullie al een beetje van nico weten heb ik redelijk veel verstand van lupo's 3L
Nou ik ben Hylco Elzinga ben 23jaar woon in Blije
ik huur 2 loodsen aan elkaar in dokkum met 2 vrienden van mij om de huurkosten laag te houden (ivbm het een hobby is) (uithof 4 N\M )
Mijn dagelijkse werk is Beveiliging(g4s) (fulltime) circa (40-50 uur in de week) ik sleutel aan de lupo's in de avond uren of wanneer ik nachtdienst heb gehad dan doe ik dat overdag
aantal jaar geleden heb ik een lupo 3l gekocht (mijn allereerste lupo) met versnellingsbakschade
ik had al aardig verstand van auto's maar dit had ik werkelijk waar nooit gedacht dat het zoon moeilijk systeem is
door alle informatie op forums (bedankt iedereen) en specialisten door nederland heb ik het kunnen oplossen (vloeken en schelden)
door dat ik een grote kennis kring heb kan ik heel veel goedkoop leveren (ook nieuw) aantal voorbeelden komen straks
een goeie vriend van me die zit in de motoren revisie en die reviseert de versnellingsbakken voor mij (in de avond uurtjes)
en die geeft mij ook weer garantie op de versnellingsbakken
inventaris garage:
* Diagnose apparatuur autocom CDP+ 2012 universeel programma voor alle auto's
- Vagcom 409 speciaal VW
- VCDS 2013 speciaal VW
*4 koloms hefbrug
* Gaskanon
* motortakel
* versnellingsbak steun
* banden apparaat (tm 20inc)
* balanceer apparaat (tm 20 inc)
* 250L compressor
* 6 verschillende vaten 60L olie kwaliteit olie! (kan het onderhoud ook goedkoop)
* zolder met stellings en daar alle onderdelen van de lupo's in gesorteerd
ik krijg bij de auto materialenzaak(groothandel) 25 tm 40% (garage korting) die krijgt de klant van mij!
ik ben vast nog wel wat dingen vergeten
tarief? ja moeilijk te zeggen zo als ik het al zij ik doe het voor de hobby ik spreek meestal een bedrag af van te voren om misverstanden uit de weg te gaan
Basisinstellingen €50,-
speling verwijderen gangsteller €30,-
distributieriem + waterpomp vervangen werk €70,-
grote onderhoudsbeurt incl onderdelen €+- 175,-
nieuwe koppeling incl druklager €175,- (rechtstreeks uit fabriek in duitsland) elders minimaal €250-300,-
Gereviseerde versnellingsbak 600,- eventueel compleet met montage en afstellen + basisinstellingen €900,-
momenteel ben ik bezig om klepjes te maken voor de onderkant op de gangsteller (die lekken altijd ,scheurtjes,)
er zijn al van die gemaakte klepjes €275\350? ik probeer voor 150,-
ik ben vast nog heel veel vergeten maar dat maakt niet uit
we rijden allemaal lupo 3L omdat we goedkoop willen rijden in deze tijd
en ik doe dit puur voor de hobby omdat alles van de lupo 3L zo verschrikkelijk duur is.
meehelpen met sleutelen mag ook als ik iemand wat kan leren is dat ook weer goed meegenomen
voor vragen ben ik altijd bereikbaar of kom gerust een x langs voor een bakje koffie
mvg
hylco











