Pagina 1 van 1

Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 13 jan 2014, 15:57
door Nietsnut
Dat `kleine` biertje heb ik voor kerst gekregen maar ik heb mezelf ook een cadeau gedaan: een Kamei armsteun.

Voor degene die ook op zoek zijn: ik heb hem op Ebay.de gekocht bij autosport.15 voor E 124,81 (E 114,90 armsteum, E 9,91 DHL-verzendkosten). 24 december besteld, 27 december in huis. Prima service dus.

Artikelnummer staat op foto 2, 3 en 4, inclusief een lijstje in welke auto's hij nog meer past (voor de slimmerds die een gebruikte armsteun uit een auto van dat lijstje gaan kopen).

Afbeelding

Details:
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Inbouw:
Stoelen naar voren schuiven, kapjes op de rail eraf klikken:
Afbeelding

Plaats aan beide zijden stang met haakje in gat (niet zichtbaar op de foto) vooraan in de stoelrail, positioneer armsteun zodat hij in achter om de stoelrail valt en de stangetjes door de aangelaste oogjes zitten en draai moertjes vast:
Afbeelding
Afbeelding

Plaats de stoelrailkapjes terug. Ik heb er een gaatje ingeboord omdat de bijgeplaatste stangetjes ervoor zorgen dat de kapjes naar buiten staan en niet op hun plek blijven zitten. Schroeven hiervoor zijn bijgeleverd, gaatjes zitten al in de stoelrail.
Afbeelding

Het resultaat:
Afbeelding
Afbeelding

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 10:26
door Jim-3L
Mooi gedaan en zeker het investeren waard!

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 10:30
door Wolf
Zeker. Ik heb er ook één. Met een beetje geluk koop je er via marktplaats één voor 25 euro. Gewoon goed zoeken en geduld hebben. Ook even zoeken tussen de seat onderdelen. Inbouwen is echt heel eenvoudig...zelfs ik kan het.

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 14:01
door lupocor
inderdaad.
heb er ook 25 euro voor betaald en was nog splinternieuw.

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 15:09
door BYM
En als je je erg verveeld, en stof over hebt van een van je stoelen of banken, in mijn geval Golf3 GTi-edition, kan je dit ook nog doen :


Er zat van dat lelijke kunstleer op, niet eens skai maar rubberachtige muk, en mooi vindt ik dat niet.
Dus de golf achterbank moest er aan geloven ....
Niet echt een howto, maar beetje pronken ;)

Zo kwam die binnen :

Afbeelding

Na flink wat tegensputteren :mrgreen: schoot het al op ....

Afbeelding

En dit staat klaar om gemonteerd te gaan worden....

Afbeelding

Inmiddels zit het erin en het staat erg netjes zo !!!
(foto volgt nog wel)

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 15:11
door Willemvee
Ja, dat is helemaal keurig natuurlijk.

Re: Armsteun inbouwen, Kamei

Geplaatst: 01 feb 2014, 18:04
door BYM
Dank je Willem :)