Als eerste las ik dat het blijven branden kan liggen aan een zekering op de accu. Ik heb deze nagelopen, maar het maakt geen verschil. Weet iemand welke zekering met dit euvel te maken heeft?

Als bovenstaande niet helpt, dan de sleepring bij het stuur.
Ik lees over schoonmaken. Wat houdt dit in? Bij het vervangen van het elektrisch deel vh startslot (zie mijn howto) heb ik al vet verwijderd op het ronde sleepcontact. Of houd schoonmaken van de sleepring ook het open maken hiervan in?
Btw, mijn richtingaanwijzer heeft naar linksaf ook kuren. De handel heb ik al helemaal open gehad en schoongemaakt, wat heel veel heeft geholpen. Maar niet in alle stuurstanden (bij het maken van een bocht) blijft het knipperlicht goed werken. Is dit wellicht een aanwijzing dat er iets mis is met de sleepring?
Of is er nog een heel ander euvel dat het blijven branden vh airbag lampje verklaard?
Meende te lezen dat een nieuwe sleepring van de dealer een godsvermogen kost (300E plus?!). Onbegrijpelijke pr van vw…
Tweedehands vast vriendelijker geprijsd bij hofleverancier David in Hhw…
Jeroen






