Pagina 1 van 1

Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 29 jan 2014, 23:13
door 3L-Dnadave
Beste 3L vrienden,

Tenzij er grote bezwaren volgen, staat het aantal posts per pagina voorlopig even op 20 ipv de 30 waar jullie bekend mee waren.
Waarom? Nou, we willen stimuleren dat er veel foto-posts worden gedaan, en het verlagen van het aantal posts per pagina met 33%, zorgt ervoor dat de kans dat je een enorme laadtijd oploopt kleiner wordt. Zeker nu we merken dat er steeds meer mensen op mobiele apparaten of tablets werken is het wenselijk dat de laadtijden beperkt worden. Ikzelf vind het redelijk irritant dat ik al iets wil typen, maar dat de pagina dan nog zo hop- hop- blijft verspringen omdat er toch nog nieuwe fotos worden geladen.

Maargoed, het is jullie forum, dus jullie bepalen. Als het niks is, draaien we het gewoon weer terug, easy peasy.
:banana-gotpics: :teasing-whipyellow:

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 29 jan 2014, 23:26
door Nietsnut
David, je vergeet te vragen of er vanaf nu, inclusief onszelf, niet meer dan 3 a 4 foto's per reactie geplaatst worden. Dit is vooral het probleem... (en dan denk ik vooral aan je boekwerk waarin je verslag doet over 12 landen, kijk maar eens hoeveel Mb die pagina is).

Dus: bij het plaatsen van een reactie liever niet meer dan 4 foto's toevoegen, heb je er meer? Geen probleem, maak een tweede reactie aan. Zo verspreid je de bandbreedte wat makkelijker.

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 29 jan 2014, 23:29
door 3L-Dnadave
das een goede aanvulling :)

Bij mijn 12 landentopic heb ik de fotos verdeeld over posts per dag, zodat in post 1 mooi linkjes naar elke dag gemaakt konden worden.
niet ideaal qua laadtijd, maar wel mooi qua navigatie.
Maar als mensen bereid zijn om bij grote fotoseries de fotos mooier te verdelen over meerdere posts....graag!
krijg je meteen meer posts op je naam :) win win situatie :)

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 29 jan 2014, 23:30
door Nietsnut
LOL! Ouwe spammert!

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 30 jan 2014, 09:21
door reichbus
Ik denk dat dit een hele zinnige maatregel is. Beruchte topics bij mij zijn die van DNA Dave, Emiel en de webastohandleiding. Zal me er aan proberen te houden.

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 30 jan 2014, 11:38
door -Ap-
top! handig :angry-chillpill:

Re: Voortaan niet 30 maar 20 posts per pagina

Geplaatst: 30 jan 2014, 13:05
door Rick-3L
Slimme Maatregel inderdaad!
Houdt dit nu trouwens ook in dat ik mijn intro aan moet passen?

-Rick